MGOPS Sztum

Szlachetna Paczka 2021 – MOC DOBRA!

Ocena 0/5

Zdjęcie przedstawia informacje o akcji szlachetna paczka

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sztumie po raz kolejny aktywnie włączył się do ogólnopolskiego projektu jakim jest „Szlachetna Paczka”. W 2021 roku mieliśmy zaszczyt przygotować Paczkę dla rodziny Pana Jerzego i Pani Magdaleny, do której bez wahania i z wielkim zaangażowaniem oraz hojnością włączyli się pracownicy:

  • Urzędu Miasta i Gminy w Sztumie
  • Miejsko-Gminnego Zespołu Oświaty w Sztumie
  • Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Sztumie
  • Powiatowego Urzędu Pracy w Sztumie z/s w Dzierzgoniu
  • Zakładu Karnego w Sztumie
  • Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sztumie


oraz

  • Przewodniczący i Radni Rady Miejskiej w Sztumie
  • Skup Surowców Wtórnych Andrzej Sałek w Sztumie



Tak, jak w latach poprzednich, również w tym roku odzew ze strony darczyńców przerósł nasze najśmielsze oczekiwania!

Dzięki zaangażowaniu i pomocy wielu osób udało nam się wspólnie przygotować świąteczne podarunki dla rodziny borykającej się z trudnościami związanymi przede wszystkim z chorobą, jak również z problemami finansowymi.
Wspólnie przygotowaliśmy w sumie 27 paczek różnej wielkości, w tym sprzęt gospodarstwa domowego oraz dwie tony węgla. Zaspokoiliśmy wszystkie wskazane przez rodzinę potrzeby i oczekiwania. Spełniliśmy wszystkie marzenia, nawet te niewypowiedziane wcześniej. Uśmiech, radość i łzy szczęścia na twarzy Pana Jerzego i Pani Magdaleny były bezcenne i warte wszelkiego poświęcenia.

 Stworzyliśmy prawdziwą PAKĘ i udowodniliśmy po raz kolejny, że
RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!   
 
W imieniu obdarowanej Rodziny oraz organizatorów Sztumskiej „Szlachetnej Paczki” dziękujemy wszystkim wymienionym Darczyńcom za wsparcie, okazane serce, hojność i zaangażowanie. Razem daliśmy rodzinie będącej w trudnej sytuacji nadzieję na lepsze jutro!

Cieszymy się, że razem z nami zmieniacie świat na lepsze!

Każde DOBRO uczynione przez Was dzisiaj – kiedyś do Was wróci. Niech ono owocuje.
Wszystkim Darczyńcom życzymy pełnych radości Świąt Bożego Narodzenia.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności