MGOPS Sztum

V Pomorski Tydzień Białej Wstążki

Ocena 0/5

W dniach od 1 do 7 grudnia odbywa się V edycja Pomorskiego Tygodnia Białej Wstążki, której celem jest wyrażenie sprzeciwu wobec przemocy wobec kobiet oraz promowanie postawy szacunku i równości płci.

Uczestnicy akcji przypinają białe wstążki, które symbolizują zobowiązanie do reagowania na przemoc.

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sztumie po raz kolejny włączył się w obchody Pomorskiego Tygodnia Białej Wstążki i zaprosił do współpracy:

- Urząd Miasta i Gminy Sztum

- Komendę Powiatową Policji w Sztumie

- Państwową Straż Pożarną w Sztumie

- Zakład Karny w Sztumie

- Zespół Szkół im. Jana Kasprowicza w Sztumie

 

Dziękujemy za wsparcie w tak jakże ważnej akcji.

Więcej informacji wschodzaceslonce.org.pl

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności