MGOPS Sztum

Aktywizacja w KIS

Ocena 0/5

Logo MGOPS w Sztumie, Herb Gminy Sztum, Logo Klub Integracji Społecznej. 

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sztumie w 2022 roku kontynuuje działalność Klubu Integracji Społecznej oferując wsparcie osobom bezrobotnym zagrożonym wykluczeniem społecznym oraz zamieszkującym teren miasta i gminy Sztum.

W ramach KIS pomocą objętych zostało 5 osób, które skorzystają ze wsparcia w formie :

  • indywidualnych i grupowych spotkań z pracownikiem socjalnym;
  • indywidualnych spotkań z psychologiem;
  • indywidualnych spotkań z doradcą zawodowym;
  • indywidualnych spotkań z trenerem;
  • zajęć edukacyjnych pn. „Wspólny czas – stwórzmy las”.
  • warsztatów autoprezentacji z trenerem;
  • warsztatów wizażu;
  • warsztatów grupowych z pracownikiem Powiatowego Urzędu Pracy w Sztumie z siedzibą w Dzierzgoniu;

 

 

Od miesiąca marca 2022 r. uczestnicy KIS rozpoczęli już spotkania indywidualne z psychologiem oraz doradcą zawodowym, a także otrzymali wsparcie pracownika socjalnego.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności