MGOPS Sztum

Aktywny weekend w Klubie Senior+ !

Ocena 0/5

 Logo senior +, Herb Gminy Sztum. Logo MGOPS w Sztumie

W sobotę 10 lipca br. Seniorzy Klubu Senior+ wzięli udział w wyczekiwanym pochodzie z okazji ,,X Jubileuszowego Festiwalu Teatrów Ulicznych”, który dostarczył uczestnikom wiele pozytywnych wrażeń, a także zaaktywizował i zaangażował ich w działania na rzecz środowiska lokalnego. Seniorzy wraz z korowodem przeszli ulicami miasta w kolorowych, ręcznie ozdobionych kwiatami kapeluszach.

Natomiast w niedzielę 11 lipca br. w ramach działalności Klubu Senior+ odbyło się spotkanie autorskie, podczas którego uczestnicy mieli przyjemność poznać polską tłumaczkę i pisarkę powieści obyczajowych Panią Hannę Cygler. Było to pierwsze takie spotkanie i niewątpliwie przyczyniło się do kształtowania kultury czytelniczej wśród naszych seniorów, a także rozwijania ich pasji oraz zainteresowań.

Prowadzenie Klubu Senior+ ,,AMATOR” powierzone zostało Stowarzyszeniu na rzecz wspierania aktywności seniorów ,,Labuntur Anni” na zlecenie Miasta i Gminy Sztum. Działanie współfinansowane jest w ramach zadania publicznego pn. „Zapewnienie funkcjonowania Placówki Senior +” w ramach Programu Wieloletniego „Senior +” na lata 2021-2025.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności