MGOPS Sztum

Alpaki w ŚDS!

Ocena 0/5

W dniu 19.07.2022 r. w Środowiskowym Domu Samopomocy w Czerninie odbyły się zajęcia z elementami alpakoterapii.  Kontakt z alpakami cieszy się ogromną sympatią i zainteresowaniem. Te szczególne zwierzęta potrafią pozytywnie oddziaływać na stan zdrowia psychicznego oraz fizycznego. Już niebawem alpaki odwiedzą również uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego w Uśnicach.

Zajęcia z elementami alpakoterapii organizowane są w ramach projektu socjalnego pn. „nieRADZĘsobie” realizowanego przez Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sztumie.

Galeria zdjęć

IMG_20220719_095648 IMG_20220719_100446 IMG_20220719_100521 zdjęcie na logo artykułu IMG_20220719_094806 IMG_20220719_095347 IMG_20220719_095604
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności