MGOPS Sztum

Bezpieczeństwo i profilaktyka

Ocena 0/5

Członkowie Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Sztumie w dniu 28 lipca br. odwiedzili dzieci na kąpielisku miejskim w Sztumie podczas nauki pływania, która finansowana jest ze środków Miasta i Gminy Sztum w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii dla Miasta i Gminy Sztum na lata 2022-2025. Wszystkie dzieci otrzymały upominek, który zawierał materiały profilaktyczne tj. samozaciskową opaskę odblaskową, worek, zawieszkę, smycz, długopis oraz ulotki profilaktyczne.

Uśmiech i radość na twarzach dzieci, utwierdziła członków Komisji w przekonaniu, iż działania kierowane do tej grupy odbiorców mają ogromne znaczenie, gdyż dają możliwość zaprezentowania alternatywnych form spędzania czasu wolnego.

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności