MGOPS Sztum

Dobro powraca!

Ocena 0/5

W sobotni poranek obywatele Ukrainy przebywający na terenie miasta i gminy Sztum z wdzięczności za dotychczasową gościnność i pomoc otrzymywaną od mieszkańców i władz samorządowych postanowili posprzątać teren miasta. Grupa ok 20 osób uprzątnęła ze śmieci m.in. Park Miejski, teren przy Szkole Podstawowej Nr 2, jeziorze, szpitalu i zakładzie karnym, a także okolice ulic Lipowej i Mickiewicza.

Galeria zdjęć

received_753182549339113 received_754301999358375 received_822093452533708 received_393112342925297 received_447355184072421 received_630300121667032
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności