MGOPS Sztum

Kolejna grupa wsparcia z pracownikiem socjalnym w KIS !

Ocena 0/5

Logo MGOPS w Sztumie, Herb Gminy Sztum, Logo Klub Integracji Społecznej. 

              ,,Większość przyswajania wiedzy dokonuje się w grupach. Współpraca jest istotą rozwoju.”
                                                                                                                                                             Ken Robinson



Kolejna grupa wsparcia z pracownikiem socjalnym w KIS !



W miesiącu czerwcu br. w ramach działalności Klubu Integracji Społecznej zorganizowana została kolejna grupa wsparcia z pracownikiem socjalnym. Podczas spotkania klubowicze podzielili się doświadczeniami oraz problemami napotykanymi w życiu codziennym. Ponadto spotkanie grupy wsparcia było okazją do wspólnego poszukiwania rozwiązań trudnych sytuacji w celu ich przezwyciężenia oraz zwiększenia szans na podjęcie aktywności społeczno-zawodowej.


Klub Integracji Społecznej, którego celem jest reintegracja społeczna i zawodowa osób zagrożonych wykluczeniem społecznym, funkcjonuje w strukturach Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sztumie od 2014 roku. W 2021 roku wszechstronnym wsparciem objętych zostało już 7 osób z terenu Miasta i Gminy Sztum korzystających z pomocy społecznej, w tym 2 osoby podjęły zatrudnienie.  


powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności