MGOPS Sztum

Środki finansowe zdobyte !

Ocena 0/5

 

 

 

Środki finansowe zdobyte !

Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w dniu 22.03.2024 r. opublikowało tegoroczne wyniki konkursu ofert w ramach programu wieloletniego „Senior+" na lata 2021-2025. Z przyjemnością informujemy, iż złożona przez Miasto i Gminę Sztum oferta o dofinansowanie zadania realizowanego w ramach ww. Programu znalazła się wśród wybranych do dofinansowania w ramach Modułu II Zapewnienie funkcjonowania Klubu „Senior+".

 

Szacowana wartość zadania wynosi 127 000 zł, z czego 51 427 zł stanowi kwota przyznanej dotacji.

Działalność Klubu Senior+ „Amator” ma na celu przede wszystkim zachęcenie sztumskich seniorów do rozwijania swoich pasji oraz promowanie aktywnego stylu życia. Odbiorcami działań w ramach zadania są osoby powyżej 60 roku życia, nieaktywne zawodowo, mieszkające na terenie miasta i gminy Sztum.

W 2024 roku Klub Senior + oferuje:

  • zajęcia gimnastyczno-ruchowe,
  • zajęcia z psychologiem,
  • zajęcia z wykorzystaniem gier planszowych,
  • warsztaty kulinarne,
  • warsztaty kosmetyczne,
  • wykłady tematyczne,
  • warsztaty cyfrowe,
  • udział w wydarzeniach kulturalno-oświatowych.

W 2024 roku realizacja zadania powierzona została Stowarzyszeniu na rzecz wspierania aktywności seniorów „Labuntur Anni”.

 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności