MGOPS Sztum

Świąteczne życzenia od Dyrekcji i Pracowników Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

Ocena 0/5

 

Niech nadchodzące święta będą czasem spędzonym
bez pośpiechu, trosk i zmartwień
i upłyną w spokojnej, ciepłej atmosferze w gronie najbliższych,
a Nowy Rok przyniesie energię do działania
oraz poczucie prywatnego i zawodowego spełnienia.

 

Dyrekcja i Pracownicy
Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sztumie

 

Boże Narodzenie 2023 r.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności