MGOPS Sztum

Życzenia - Dzień białej laski

Ocena 0/5

 W związku z przypadającym w dniu 15 października Międzynarodowym Dniem Białej Laski

składamy wszystkim osobom niewidomym i niedowidzącym gorące życzenia:

zdrowia i wielu lat życia, wypełnionego radością, oraz szacunkiem i miłością najbliższych. Życzymy, by otaczająca nas rzeczywistość nie była dla Państwa przeszkodą lub ograniczeniem, ale pomocą w codziennym funkcjonowaniu.

Przy tej okazji kierujemy również wyrazy uznania z okazji 70-lecia Polskiego Związku Niewidomych

dla wszystkich osób zaangażowanych w działania na rzecz wyrównywania szans i znoszenia barier społecznych.

Burmistrz                                                                        Dyrektor

Miasta i Gminy Sztum                                                MGOPS w Sztumie

               Leszek Tabor                                                       Małgorzata Kozłowska


powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności