MGOPS Sztum

Dyrekcja i pracownicy Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sztumie przesyłają najserdeczniejsze życzenia świąteczne.

Ocena 0/5

 

Dyrekcja i Pracownicy Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sztumie

Składają serdeczne życzenia zdrowych i pogodnych świąt Wielkiej Nocy spędzonych w gronie najbliższych.

Niech ten szczególny czas przyniesie państwu wiele chwil radości, wypełnionych nadzieją budzącej się do życia wiosny.

Wielkanoc 2025

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności