Informacja o podpisaniu umowy zgodnie z art. 19a ust. 5 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.
Burmistrz Miasta i Gminy Sztum informuje, że w dniu 23 czerwca 2026 r. została podpisana umowa ze Stowarzyszeniem Pomocy Osobom Przewlekle Chorym „Dar Serca” w Sztumie na realizację zadania publicznego pn. „Piknik Międzypokoleniowy”


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!