Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Niedziela, 14 kwietnia 2024
Imieniny: Julianna, Justyna, Walerian

Kontakt

Kontakt

DANE TELEADRESOWE

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sztumie

ul. Mickiewicza 39
82-400 Sztum
NIP: 579-10-31-004

Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej na platformie ePUAP:
/mgopssztum/skrytka

 Dostęp do strony archiwalnej http://mgopssztum.mserwer.pl/

SEKRETARIAT
tel.: +48 (055) 640 63 69
email: sekretariat@mgopssztum.pl

GODZINY PRACY OŚRODKA
poniedziałek, wtorek i czwartek: 7.30 - 15.30
środa: 7.30 - 17.00
piątek: 7.30 - 14.00

 

IMIĘ I NAZWISKO

FUNKCJA

ADRES E-MAIL

TELEFON

POKÓJ

 

Małgorzata Kozłowska

 Dyrektor

m.kozlowska@mgopssztum.pl

(55) 640 63 34

11

 

 Teresa Bieniek

 Zastępca Dyrektora

t.bieniek@mgopssztum.pl

(55) 640 26 48

12

 

Anna Dziekan

Główna księgowa

a.dziekan@mgopssztum.pl

(55) 640 63 60

7

 

Marzena Surwiło

Inspektor ds. administracyjno-kadrowych

Inspektor Ochrony Danych Osobowych

sekretariat@mgopssztum.pl

 

iod@mgopssztum.pl

(55) 640 63 69

11

Agnieszka Chmielewska

 Inspektor ds. przeciwdziałania uzależnieniom i przemocy

 a.chmielewska@mgopssztum.pl

 (55) 640 63 42

siedziba GKRPA 

 

DZIAŁ FINANSOWO-EKONOMICZNY - FE

 

Magdalena Borowska

Starsza księgowa

m.borowska@mgopssztum.pl

(55) 640 63 60

7

 

Patrycja Ogórek

Księgowa

p.ogorek@mgopssztum.pl

(55) 640 63 31

7

 

DZIAŁ PROJEKTÓW - PR

 

Patrycja Kondra

Podinspektor ds. projektów

p.kondra@mgopssztum.pl

(55) 640 63 95

13

 

Paulina Błaszczykiewicz

Referent ds. projektów

p.blaszczykiewicz@mgopssztum.pl

(55) 640 63 95

13

 

DZIAŁ REALIZACJI ZADAŃ ZLECONYCH - ZL

 

Anna Helowicz

Inspektor - Koordynator

a.helowicz@mgopssztum.pl

(55) 640 63 51

3

 

Janina Wohlert

Starszy inspektor ds. świadczeń

j.wohlert@mgopssztum.pl

(55) 640 63 51

3

 

Barbara Pindel

Podinspektor ds. świadczeń

b.szpak@mgopssztum.pl

(55) 640 34 30

2

 

Dorota Kłopotowska

podinspektor ds. dodatków mieszkaniowych i energetycznych

d.klopotowska@mgopssztum.pl

(55) 640 34 30

2

 

 

Podinspektor ds. świadczeń

 

(55) 640 34 30

2

 

DZIAŁ POMOCY ŚRODOWISKOWEJ, ŚWIACZEŃ I USŁUG - APS
Zespół ds. pierwszego kontaktu - PK

 

Paulina Markowicz

Starszy pracownik socjalny

p.markowicz@mgopssztum.pl

(55) 640 63 32

5

 

Zespół ds. pracy socjalnej - PS

 

Iwona Karol

Specjalista pracy socjalnej - Koordynator

i.karol@mgopssztum.pl

(55) 640 63 33

4

 

Justyna Derbich

Specjalista pracy socjalnej

j.derbich@mgopssztum.pl

(55) 640 63 33

4

 

Emilia Altenhof

Asystent rodziny

e.altenhof@mgopssztum.pl 

(55) 640 63 33

4

 

Zespół ds. usług socjalnych - US

 

Natalia Walczykowska-Markiewicz

 Pracownik socjalny - Koordynator

n.walczykowska@mgopssztum.pl

(55) 640 63 67

6

 

Kamila Ostolska-Piróg

Starszy specjalista pracy socjalnej - koordynator

k.ostolska@mgopssztum.pl

(55) 640 63 67

6

 

Dominika Wojnowska

Starszy pracownik socjalny

d.wojnowska@mgopssztum.pl

(55) 640 63 67

6

         
         
 

Zespół ds. świadczeń przyznawanych decyzją administracyjną - ŚD

 

 Ewa Szczepańska

Starszy pracownik socjalny 

e.szczepanska@mgopssztum.pl 

(55) 640 63 32

5

 

Małgorzata Nalikowska

Pracownik socjalny

m.nalikowska@mgopssztum.pl

(55) 640 63 32

5

 

Anna Juszczak

Starszy inspektor ds. świadczeń

a.juszczak@mgopssztum.pl

(55) 640 55 63

1A

 

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.